Zasady rekrutacji

Rekrutacja w naszym przedszkolu jest całoroczna. Przyjmujemy dzieci w marę wolnych miejsc. Pierwszym krokiem jest kontakt Rodzica z przedszkolem. Najszybciej i najłatwiej jest skontaktować się z nami dzwoniąc pod nr tel. (44) 732-53-60, 510 – 120 – 694, 693 – 695 – 975. Podczas rozmowy telefonicznej udzielimy Państwu niezbędnych informacji na temat funkcjonowania przedszkola – zajęć, posiłków, wysokości czesnego itp. Jednak najistotniejszym krokiem jest wizyta Rodzica w przedszkolu i rozmowa z dyrektorem placówki z informacją o pełnej ofercie. Na spotkania umawiamy się codziennie w godzinach pracy przedszkola, tzn. między 6.30 a 18.30.

W trakcie spotkania przekazujemy Rodzicom wszystkie informacje na temat funkcjonowania i organizacji czasu pracy przedszkola. Przede wszystkim jednak pragniemy przybliżyć metodę M. Montessori – opowiedzieć o przygotowanym otoczeniu oraz jakie ma ono znaczenie, wyjaśnić, jaka jest rola wychowawcy, a przede wszystkim zwrócić uwagę na fakt, iż najważniejsze jest dla nas dziecko i jego indywidualny rozwój. Ponadto Rodzice mogą obejrzeć przedszkole oraz plac zabaw, a dyrektor lub wychowawca zaprezentuje pomoce montessoriańskie, które używane są w przedszkolu, a także opowie krótko o każdym z działów.

Rodzice, którzy zdecydują się, aby ich dziecko uczęszczało do naszego przedszkola, dostają od nas komplet dokumentów:

• kartę zgłoszeniową
  • ankieta informacyjna
  • upoważnienie do odbioru dziecka
  • umowę o świadczeniu usług przedszkolnych

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola

Do pobrania:

ankieta informacyjna o dziecku

karta zgloszenia dziecka do przedszkola